27" herní monitor AOC Q27G3XMN
Kdy zboží dostanu?
Kdy zboží dostanu?
Osobní odběr Praha 4 - Libušská 118/246 čtvrtek 14. 5. 2026
Ekonomické doručení PPL dodání do 4 dnů pátek 29. 5. 2026
Výdejní místo DPD pondělí 18. 5. 2026
DPD - kurýr doručení na adresu pondělí 18. 5. 2026
Skladem
27AOCQ27G3XMN
Rovný monitor s úhlopříčkou 27", Quad HD rozlišení 2560 x 1440, VA, jas 1000 cd/m2, kontrast 4000:1, dobu odezvy 1 ms, 10 bit, obnovovací frekvenci 180 Hz. Antireflexní displej. Poměr stran činí 16:9. Disponuje konektory 1x HDMI 2.0, 1x Display Port 1.4. Upravitelná výška, Adaptive-Sync. VESA.
Historie ceny     Historie ceny
Mohlo by se Vám také líbit
Popis produktu
Herní monitor AOC Q27G3XMN
AOC Q27G3XMN/BK je 27" herní monitor s ostrým QHD rozlišením 2560 × 1440, rychlým VA panelem, obnovovací frekvencí až 180 Hz a odezvou 1 ms pro plynulý obraz a výhodu v akčních hrách, mini LED podsvit se 336 zónami lokálního stmívání a špičkovým jasem až 1000 cd/m² zajišťuje hlubokou černou i výrazné světelné detaily, antireflexní povrch udrží dobrou čitelnost v různých světelných podmínkách, širokoúhlý poměr 16:9 vyhoví multitaskingu i zábavě, třístranné bezrámečkové provedení usnadní sestavy s více obrazovkami, stojan nabízí nastavení výšky i pivot a díky VESA 100 × 100 monitor snadno upevníte na zeď nebo rameno, v balení nechybí kabely HDMI a DisplayPort pro okamžité zapojení.
AOC Q27G3XMN 27"
ROZLIŠENÍ QHD
AOC Q27G3XMN 27"
DisplayHDR 1000
AOC Q27G3XMN 27"
OBNOVOVACÍ FREKVENCE 180 HZ
Obnovovací frekvence 180 Hz vykreslí až 180 snímků za sekundu, takže je obraz znatelně plynulejší než na běžných 60Hz displejích a rychlé scény se lépe sledují i míří. V kombinaci s dobou odezvy 1 ms se minimalizuje rozmazání pohybu a vnímané zpoždění, což oceníte hlavně v FPS, závodních a kompetitivních hrách, kde každý okamžik rozhoduje. Plynulé přechody mezi snímky usnadní zachycení drobných pohybů protivníků a dodají jistotu při rychlých reakcích.
AOC Q27G3XMN 27"
Mini LED
AOC Q27G3XMN 27"
RYCHLÁ ODEZVA
AOC Q27G3XMN 27"
VLASTNOSTI MONITORU
OBSAH BALENÍ
  • monitor
  • kabel napájení
  • kabel hdmi
  • kabel display port
Vlastnosti produktu
Barva: Černá
Počet výstupů: 2
Výstupy: DisplayPort
Výstupy: HDMI
Poměr stran: 16:9
Rozlišení displeje: 2560×1440
Jack (3,5mm): Ano
Výška [mm]: 533
Šířka [mm]: 614
Hloubka [mm]: 302
Hmotnost [kg]: 5,4
Obnovovací frekvence [Hz]: 180
Úhlopříčka displeje: 27"