ZUBNÍ KARTÁČKY

Elektrické sonické zubní kartáčky využívají k čištění zubů vysokofrekvenční vibrace. Štětiny kartáčku se tak pohybují velmi rychle, což pomáhá lépe odstranit zubní plak, uvolnit zubní kámen a jemně masírovat dásně. V porovnání s manuálními kartáčky jsou účinnější - rychlé vibrační pohyby odstraní mnohem více plaku než krouživé pohyby manuálního čištění. Efektivně tak předchází tvorbě zubního kamene, který může vést až k zánětu dásní.

Jemná masáž dásní pomáhá zvýšit průtok krve v dásních a zlepšit přísun živin, může tak pomoci předcházet zánětu dásní. Některé kartáčky mají speciální masážní funkce, kdy je frekvence vibrací uzpůsobena pro příjemnější a efektivnější terapii.

I zubní kartáčky jsou dnes vybaveny mnoha zajímavými funkcemi. Mezi základní patří výběr intenzity čištění, mezi pokročilejší pak výběr ideálního režimu vibrací. Tlakový senzor vás upozorní, pokud na kartáček příliš tlačíte. Některé kartáčky vás i upozorní, když nastane čas na výměnu hlavice. Nejvyšší metou jsou pak kartáčky, které lze propojit s aplikací v mobilním telefonu. V ní si pak můžete kontrolovat například délku čištění jednotlivých oblastí ústní dutiny, nastavit si svůj plán čištění, zobrazit slepá místa, kterým se při čištění vyhýbáte, a mnoho dalšího.

ZUBNÍ KARTÁČKY

DĚTSKÉ KARTÁČKY

Zábava, co čistí zoubky Elektrické dětské kartáčky...

Existuje 21 produkty.

Zobrazení 1-21 z 21 položek

Aktivní filtry

close Nákupní košík

Registrovat nový účet

Máte již účet?
Přihlaste se Nebo Obnovit heslo