XIAOMI MI HOME

Xiaomi Mi Home je komplexní systém chytré domácnosti, který umožňuje uživatelům propojit a ovládat širokou škálu zařízení ve své domácnosti prostřednictvím jedné centralizované aplikace v mobilním telefonu Systém byl navržen s ohledem na maximalizaci pohodlí, bezpečnost a energetickou efektivitu.

Mi Home aplikace slouží jako centrum pro ovládání všech chytrých zařízení Xiaomi. Umožňuje uživatelům snadno přidávat, konfigurovat a ovládat zařízení, vytvářet automatizace a scénáře pro inteligentní interakci mezi zařízeními. V praxi to znamená, že se například sepne světlo, pokud kamera zaznamená pohyb, nebo se spustí odvlhčovač, když senzor kvality zaznamená příliš vysokou vlhkost vzduchu. Systém podporuje mnoho zařízení, včetně osvětlení, bezpečnostních kamer, čističek vzduchu, robotických vysavačů, inteligentních zásuvek, termostatů a dalších.

Mi Home je kompatibilní s populárními hlasovými asistenty jako jsou Google Assistant a Amazon Alexa, což umožňuje uživatelům ovládat zařízení hlasem.

XIAOMI MI HOME

Existuje 12 produkty.

Zobrazení 1-12 z 12 položek

Aktivní filtry

close Nákupní košík

Registrovat nový účet

Máte již účet?
Přihlaste se Nebo Obnovit heslo