EPILÁTORY

Epilátory představují efektivní nástroj k odstranění chloupků přímo od kořínků. Dlouhodobé odstranění chloupků snižuje četnost holení, méně dráží pokožku v porovnání s klasickými žiletkami, zanechává pokožku hladkou a hebkou po delší dobu a šetří váš čas. Epilátory fungují na dvou principech - vytrhávání chloupků rovnou i s kořínkem a zábleskových pulsech pronikajících ke kořínku.

Klasické epilátory: Klasické epilátory pracují na principu mechanického vytrhávání chloupků včetně kořínků pomocí rotačních válečků s pinzetami. Tato metoda zajišťuje dlouhodobě hladký výsledek, neboť odstraňuje chloupky i s kořínkem, což zpomaluje jejich růst. Jsou levnější alternativou k zábleskovým IPL epilátorům. Zřejmě největší nevýhodou klasických epilátorů je bolestivější proces vytrhávání, na který se však dá zvyknout. Inu, podle rčení "pro krásu se musí trpět".

IPL epilátory: IPL, nebo-li Intenzivní pulzní světlo, pracuje na základě světelných impulsů pronikajících pokožkou ke kořínkům. Laserové impulsy jsou následně absorbovány melaninem v chloupku, což vede k postupnému oslabení a zpomalení růstu. IPL epilátory jsou vhodné pro dlouhodobou eliminaci chloupků, jsou méně bolestivé než klasická metoda vytrhávání, což se však projeví na ceně za epilátor. Jejich nevýhodou může být, že nejsou vhodné pro všechny barvy pokožky a chloupků. Jelikož impulsy pracují s kontrastem chloupku a pokožky, nejsou IPL epilátory vhodné tmavší odstíny pleti a naopak příliš světlé chloupky.

Epilátory však v dnešní době nemusí být určeny pouze pro odstraňování chloupků. S řadou výměnných nástavců a hlavic je možné epilátory využít i jako čistící kartáček na pleť, peelingový kartáček, nebo holicí strojek.

EPILÁTORY

Existuje 7 produkty.

Zobrazení 1-7 z 7 položek

Aktivní filtry

close Nákupní košík

Registrovat nový účet

Máte již účet?
Přihlaste se Nebo Obnovit heslo