DĚTSKÉ KARTÁČKY

Zábava, co čistí zoubky

Elektrické dětské kartáčky jsou navrženy tak, aby zpříjemnily a zefektivnily čištění zoubků u dětí a naučily je dodržovat čistící návyky. Formou zábavy, hry a poznání pomáhají kartáčky s každodenními strastmi okolo čištění dětských zubů. Nudnou povinnost proměňují v dobrodružství a zábavu. Co všechno tyto kartáčky mohou umět a jak z malých nezbedů dělají superhrdiny v boji proti zubnímu kazu?

Režimy čištění pro každou příležitost: Ať už je den, kdy je lepší jemné pohlazení, nebo naopak panuje potřeba důkladného úklidu po bitvě s čokoládovým monstrem, dětské kartáčky mají většinou více režimů určených pro jemnější či klasické čištění. 

Postavičky, které děti milují: Kdo by si nechtěl čistit zuby se Spidermanem nebo princeznou Elsou? Tyto kartáčky přicházejí ve veselých barvách a s oblíbenými hrdiny, což je pro nalákání dětí do koupelny ideální.

Časovač, který nic neodpustí: Dvě minuty a dost. Ulehčení pro rodiče i děti. Kartáček vám po dvou minutách sám oznámí konec, takže žádné další dohadování nad dobou čištění.

Aplikace pro zabavení: K některým kartáčkům patří i mobilní aplikace, která dětem zpříjemňuje nudnou rutinu. Ať už u čištění dětem vypráví příběhy, učí je hravou formou o správné ústní hygieně, odhaluje postupně obrázky, nebo pouští naučně hravá videa, udržuje děti správně naladěné.

Zábavné návyky od malička: Tyto kartáčky jsou jako kouzelní učitelé, co děti hravou formou naučí, jak pečovat o své zuby, aby byly vždycky silné a zdravé.

DĚTSKÉ KARTÁČKY

Existuje 8 produkty.

Zobrazení 1-8 z 8 položek

Aktivní filtry

close Nákupní košík

Registrovat nový účet

Máte již účet?
Přihlaste se Nebo Obnovit heslo