SAMSUNG Galaxy Buds Pro SM-R190, stříbrná

Kč2,699.00
Tax included
R190SAMSILVER

Sluchátka nové generace Samsung Galaxy Buds Pro – sluchátka, která vás doprovodí při každém tréninku, během náročného dne...

 

 Sluchátka nové generace

Samsung Galaxy Buds Pro – sluchátka, která vás doprovodí při každém tréninku, během náročného pracovního dne i u večerního relaxu s audioknihou nebo nejnovějším filmovým trhákem. Jedině kvalitní obraz doplněný špičkovým audiem vám přinese ty nejlepší zážitky. Jednoduchým poklepáním na sluchátka navíc můžete ovládat potlačení okolního hluku, a rozhodnout se tak, zda zůstanete maximálně soustředění na svoji práci, nebo se spojíte se svým okolím.

Přizpůsobte si množství okolního hluku

Znáte to – někdy chcete úplný klid, a někdy je lepší, když při poslechu hudby vnímáte i trochu z vnějšího světa. Technologie ANC, tedy aktivní potlačení hluku, proto dokáže odfiltrovat až neuvěřitelných 99 % okolního šumu. Využívá k tomu speciální mikrofony, které hluk monitorují v reálném čase. Jeho úroveň už budete mít pod kontrolou vy sami.

Aby se už nikam nezatoulala

Ztracená sluchátka? Nepanikařte, aplikace SmartThings vás k nim rychle dovede. Galaxy Buds Pro vydají zvukový signál, díky kterému je budete mít vždy pod kontrolou. Vyhledávání offline pak využijete v případě, že sluchátka s vaším telefonem již nejsou propojena. V tom případě aplikace zobrazí jejich poslední známou polohu.

media_4443598.jpg

Vydrží dlouhé hodiny

Další z výhod Galaxy Buds Pro je jejich úžasná výdrž. Při vypnuté funkci ANC vydrží až 28 hodin (z toho 8 hodin samotná sluchátka, 20 hodin poskytne dobíjecí pouzdro). Při zapnuté funkci ANC jde o celkem 18 hodin (5 hodin sluchátka, 13 hodin s dobíjecím pouzdrem). Videokonference, rozhovory s rodinou a přáteli či jen relax při poslechu oblíbené hudby – to vše si užijete bez jakéhokoli přerušení.

 

R190SAMSILVER

Data sheet

Počet vrstev
Stříbrná
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password