AKG Y500 sluchátka bezdrátová, zelená

AKG Y500 sluchátka bezdrátová, zelená

Kč3,998.00
Tax included
Last items in stock
Y500AKGGREEN

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, skládací konstrukce, uzavřená, Bluetooth, hlasový asistent, krytí IPx0, frekvenční rozsah 16Hz-22kHz, citlivost 117dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 40mm, kabel 1.2m, výdrž baterie až 33h

Vezměte si svoje oblíbené písně s sebou, kamkoli půjdete. Stylová sluchátka Y500 pozastaví přehrávání hudby, když si je sundáte z uší a po nasazení ji opět spustí. Můžete také upravovat hlasitost či telefonovat pomocí jednoduchého systému ovládání náušníků. A dlouhodobá výdrž baterie spolu s rychlým nabíjením vám prodlouží radost z hudby na dlouhé hodiny.

Jakmile si z hlavy sundáte sluchátka, sami zastaví přehrávání hudby. Po opětovném nasazení začne muzika okamžitě znovu hrát. Hliníkový design, měkký náhlavník a náušníky z paměťové pěny. Sluchátka Y500 jsou navržena pro vysoký komfort i odolnost. Subtilní design a svěží barevná paleta svědčí o tom, že sluchátka vypadají stejně dobře, jako znějí.

Praktická Multi-Point konektivita spojí současně dvě libovolná Bluetooth zařízení a podle potřeby bude mezi nimi intuitivně přepínat. A univerzální dálkový kabel s ovládáním na jedno tlačítko vám umožní hravě kontrolovat nejen vaši hudbu, ale i přicházející hovory.Vychutnejte si až 33 hodin hudby, která vás bude doprovázet po celý den. Díky rychlému 5 minutovému nabíjení si však můžete radost z hudby prodloužit až o celou hodinu.

Y500AKGGREEN

Data sheet

Počet vrstev
Zelená
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password