Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C

Kč1,349.00
Tax included
SMARTFANXI1C

Ventilátor se 7 lopatkami o průměru 35 cm. Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C disponuje 3 rychlostmi, oscilací a režimem spánku. Ovládání pomocí mobilní aplikace nebo hlasových asistentů.

You might also like

Chytrý ventilátor, který můžete ovládat z mobilního telefonu. To je Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C. Tak vpusťte i do své domácnosti čerstvý a příjemný závan vzduchu.

  • Sedm uzpůsobených lopatek zajišťuje silný a plynulý tok vzduchu.
  • Nastavitelná výška – je na vás, zda jej umístíte na stůl či na zem.
  • Režim spánku a standardní režim se 3 nastavitelnými rychlostmi ventilátoru.
  • Díky otáčení v rozsahu 90° se čerstvý vzduch dostane do každého rohu místnosti.

Minimum hluku, maximum vzduchu

Ventilátor Xiaomi je vybaven sedmi lopatkami. Takto navýšený počet lopatek zajišťuje silný průtok vzduchu. Maximalizovaný objem vzduchu je navíc vnášen bez nepříjemné hlučnosti. Zkrátka ideální příslušenství horkých letních dnů i uzavřených prostor bez oken.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Super výkon

Mi Smart Standing Fan 1C je velice výkonný, dokáže zajistit proudění vzduchu až na vzdálenost 16 metrů, přičemž za jednu hodinu jím může prolétnout až 27 metrů krychlových vzduchu. Větrák je směrově i výškově nastavitelný, můžete ho umístit na zem, ale i na stůl či komodu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Je opravdu chytrý?

Ano, a to sebou přináší hned několik výhod. Ventilátor se kamarádí s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Asistent Google. Ovládat ho tak můžete i hlasovými příkazy. A v případě, že ho připojíte k Wi-Fi, můžete si užít zapínání, vypínání i nastavování výkonu z oblíbeného gauče, ba dokonce z druhého konce světa. Stačí vám mobilní telefon s nainstalovanou aplikací Mi Home a napárovaným ventilátorem. Aplikace je voně ke stažení pro OS Android a iOS. V rámci chytré domácnosti Xiaomi Mi Home nechybí ani podpora automatizace.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Chytrý ventilátor s možností dálkového ovládání přes mobilní telefon a aplikaci Mi Home. Velmi nízká hlučnost – pouhých 30 dB. Aplikace zdarma pro OS Android a iOS. 7 uzpůsobených lopatek zajišťuje silný a plynulý tok vzduchu. Nastavitelná výška. Režim spánku a standardní režim se 3 nastavitelnými rychlostmi ventilátoru. Díky otáčení v rozsahu 90° se čerstvý vzduch dostane do každého rohu místnosti. Inteligentní ovládání pomocí aplikace, Google Assistant a Amazon Alexa.

SMARTFANXI1C
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password