CLOC UV sterilizér, růžová

Kč825.62
CLOCUVPINK

Ultrafialový dezinfekční box je určen pro domácnosti může sterilizovat klíče, roušky/repirátory, mobilní telefon, oblečení, šperky, ručníky, ponožky, hodinky a další věci. 6W vysoce výkonná ultrafialová lampa, účinný hubič běžných bakterií, sterilizace až 99,9%.

Zatočte s bakteriemi

Proces dezinfekce trvá pouhých 15 minut i přesto můžete mít jistotu, že bakterie jsou dokonale zahubeny. Díky konektoru micro USB můžete Vaše zařízení také nabíjet.

Ultrafialové paprsky dokáží likvidovat DNA a RNA bakterií a virů. Díky technologii UV LED a ultrafialovému světlu, je dosaženo rychlé, pohodlné a účinné dezinfekce. Sterilizační lampa s ultrafialovým paprskem v boxu s intenzitou světla, rovnající se více než 20 krát intenzitě světla slunečních paprsků, je dostatečně silná k odstranění bakterií, vybavena křemennou trubicí s vysokou propustností.

Koronavirus se přenáší kapénkovou formou, ale dokáže se udržet také na povrchu různých předmětů. Například podle výzkumů přežije na plastu až 3 dny. Předměty, kterých se často dotýkáme i venku, bychom tedy měli pravidelně dezinfikovat. Šance, že sáhnete např. v MHD na madlo a poté vezmete do ruky mobilní telefon, je poměrně vysoká.

Tento desinfekční box přináší nový zdravý životní styl, chrání Vaši bezpečnost a poskytuje pohodlí s cílem učinit dezinfekci jednoduchou, dostupnou a příjemnou. Bylo prokázáno, že UV-C ničí až 99,9% choroboplodných zárodků. UV-C světlo poškozuje DNA a RNA choroboplodných zárodků, což eliminuje jejich schopnost reprodukce a zvyšuje účinnost zabíjení a odstraňování zápachu. Klinicky bylo prokázáno, že během 180 sekund zabije až 99,9% choroboplodných zárodků! Okamžitě ničí pach, bakterie a plísně.

Výrobky jsou certifikovány CE, RoHS, PSE, FCC, SGS.

 

 

 

 

CLOCUVPINK
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password