Xiaomi Amazfit GTS chytré hodinky, černá

Amazfit GTS chytré hodinky, černá

Kč2,289.00
Tax included
Last items in stock
GTSXIBLACK

Stylové sportovní hodinky Xiaomi Amazfit GTS mají tenké kovové tělo. Displej velikosti 1.65" a rozlišení 340 PPI. Upravitelné widgety. Výdrž baterie 14 dní. Voděodolnost 5 ATM. 12 sportovních režimů. Připojení Bluetooth 5.0/BLE. BioTracker PPG optický snímač srdeční frekvence,geomagnetický senzor, barometr (měří tlak vzduchu), senzor světla.

Základní údaje

Displej: OLED 1,65"

Rozlišení: 348 × 442 pixelů

Jemnost displeje: 340 PPI

 Voděodolnost: 5AM

Jazyk: Angličtina

Minimální OS: Android 5, iOS 10 a vyšší

Barva: černá

Baterie

Kapacita: 220 mAh, li-pol

Doba nabíjení: cca 2 hodiny

Výdrž baterie: až 14 dní

Funkce

barometr, kompas, stopky, GPS, měření srdečního tepu,

měření spánku, měření sportovních aktivit, sedavé připomenutí,

notifikace hovorů, notifikace SMS

Rozměry

Rozměry: 36,25 x 43,25 x 9,4 mm

Hmotnost: 38,7 g

Šířka silikonového pásku: 20 mm

 

Tenká hliníková konstrukce spojuje elegantní a lehké zpracování, váží jen 38,7 g. Pokud si půjdete zaběhat nebo třeba vyrazíte na kolo, využít můžete i zabudované GPS a Glonass, které budou sledovat vaší trasu a aktuální polohu. Díky velké baterii vydrží na jedno nabití až 14 dní, se zapnutou GPS se tato hodnota potom pohybuje kolem 25 hodin. Nechybí ani senzor srdečního tepu, krokoměr a spálené kalorie. 


Voděodolnost do 5 ATM – vydrží všechny vaše sportovní aktivity. Abyste využili hodinky i v případech, kdy se nechcete potit, jsou vybaveny řadou funkcí, které oceníte zejména v běžném životě. 

Po spárování s telefonem tak můžete sledovat notifikace, emaily, zprávy nebo příchozí hovory.Hodinky nad vámi budou bdít i během noci, kdy budou monitorovat váš spánek a následně poskytnou přehled o jeho kvalitě. 

 

 

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost náramku se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky. Toto zařízení není určeno k plavání ani potápění.

GTSXIBLACK

Data sheet

Počet vrstev
Černá
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password